Preču atgriešana un maiņa

 

Nosacījumi:

 

Ja preces atgriešanas iemesls ir neatbilstoša kvalitāte, mēs apņemamies ar saviem līdzekļiem nomainīt neatbilstošo preci uz atbilstošas kvalitātes preci vai atgriezt par preci samaksāto naudu. Neatbilstošas kvalitātes preces maināmas vai atgriežamas, vadoties pēc Patērētāju tiesību aizsardzības likuma.

 

Preces, ar kuru kvalitāti neesat apmierināts, varat mainīt vai atgriezt 14 dienu laikā, ja preces atbilst šiem nosacījumiem:


 

precei, kuru atgriežat, ir jābūt oriģinālajā un kārtīgā iepakojumā. Piezīme - atvērts iepakojums nav skaitāms kā saplēsts, ja mērķis bija pārliecināties, ka saņemtā lieta atbilst interneta veikalā norādītajam aprakstam;

 

precei nedrīkst būt Pircēja sabojātai;

 

prece nevar būt zaudējusi tās izskatu (nesabojātas etiķetes, nenosmērēta, nenoplēstas drošības plēves utt.) (šis punkts nav piemērojams tajos gadījumos, kad atgriežama neatbilstošas kvalitātes prece);

 

atgriežot preci, tai ir jābūt tādā komplektācijā, kādu to saņēma Pircējs;

 

Svarīgi! Atgriežot preci, Jums ir jāaizpilda preču atgriešanas forma, kuru saņēmāt kopā ar piegādi vai arī to varat lejuplādēt šeit : [ ] un atsūtīt to kopā ar atgriežamo preci.

 

Citi atgriešanas un maiņas nosacījumi:

 

1.    Klientam nodrošināma iespēja samainīt tam nodotās lietas ar citām analoģiskām bet citu izmēru, formas, krāsas, modeļa vai komplektācijas lietām vai tam nepatīkošās preces Pircējs var atgriezt.

 

2.    Tiesības uz šādu darbību Klientam ir 14 dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas momenta. Šīs klienta tiesības saistāmas ar to, ja Klients ir neapmierināts ar preces izmēriem, formu, krāsu, modeli vai tās komplektāciju.

 

3.    Preču maiņa vai atgriešana iespējama tikai tad, ja maināmās vai atgriežamās preces atbilst šādiem nosacījumiem: a) tās netika lietotas; b) tās netika sabojātas; c) ir saglabātas preces lietošanas īpašības; d) prece nav zaudējusi tās izskatu.

 

4.    Iepakojuma maiņa, kāda ir notikusi, apskatot preci, nav uzskatāmi par preces sabojāšanu vai preces izskata maiņu. Visos gadījumos precēm ir jātiek atgrieztām originālajā iepakojumā.

 

5.     Preču maiņa vai atgriešana notiek, kad Klients ir aizpildījis Fame.lv preču atgriešanas un maiņas formu.

 

6.    Tajos gadījumos, kad preces ir maināmas un maiņas laikā izveidojas cenu atšķirība, Klientam ir jāsamaksā Fame.lv cenu atšķirība.

 

7.    Tajos gadījumos, ja Fame.lv nav maiņai nepieciešamās preces, Klientam tiek atgriezta samaksātā nauda, neskaitot cenu par piegādi.

 

8.    Preces var tikt mainītas vai atgrieztas tikai tajā gadījumā, ja tās atbilst šo Noteikumu 3. punkta nosacījumiem.

 

9.    Garantijas termiņš ražošanas defekta gadījumā – 2 gadi.

 

Preču atgriešanas veidi:

 

Ja iegādātā prece Jums nepatika vai nederēja, varat to atgriezt izmantojot pakomātu.

Omniva īsziņā, kurā saņēmāt piegādes kodu ir arī preču atgriešanas kods, ar šo kodu jūs varat atgriezt sūtījumu izmantojot Omniva pakomātu.

Preču atgriešanas izmaksas - 1,90 € un to apmaksā klients. Atgriešanas izmaksas būs automātiski saskaitītas no atgriežamo preču summas.

 

Ja preces pasūtījāt ar kurjeru - Jūs varat tās atgriezt mums tikai ar DPD kurjera starpniecību. Preču atgriešanas izdevumus sedzat Jūs. 

Atgriešanas adrese:

Saņēmējs: UAB ''Kalnu aidas''

Uzņēmuma kods: 302426076

Adrese: Pašiles g. 12A, LT20194, Ukmerge

Kontakttālrunis: +370 616 09908

 

Naudas atgriešana:

 

Nauda uz norādīto bankas kontu nosūtāma 14 dienu laikā no preces piegādes brīža FAME noliktavā. Ja rodas jautājumi par preces atgriešanu vai maiņas nosacījumiem – ar Jums sazināsimies individuāli.

 

Svarīgi! Atgriežot preci, jums jāaizpilda FAME preču atgriešanas forma un jāatsūta tā kopā ar atgriezto preci.

 

Preču maiņa

 

Ja vēlaties mainīt preci, sazinieties ar mums uz e-pastu info@fame.lv

 

Piezīme! Ja preces ir maināmas, tās piegādāsim 1-3 darba dienu laikā no maiņas preces piegādes FAME noliktavā.

 

PRECES MAIŅAS UN ATGRIEŠANAS FORMU ATRADĪSIET ŠEIT