Preču atgriešana un maiņa

 

Nosacījumi:

 

Ja preces atgriešanas iemesls ir neatbilstoša kvalitāte, mēs apņemamies ar saviem līdzekļiem nomainīt neatbilstošo preci uz atbilstošas kvalitātes preci vai atgriezt par preci samaksāto naudu. Neatbilstošas kvalitātes preces maināmas vai atgriežamas, vadoties pēc Patērētāju tiesību aizsardzības likuma.

 

Preces, ar kuru kvalitāti neesat apmierināts, varat mainīt vai atgriezt 14 dienu laikā, ja preces atbilst šiem nosacījumiem:

 

precei, kuru atgriežat, ir jābūt oriģinālajā un kārtīgā iepakojumā. Piezīme - atvērts iepakojums nav skaitāms kā saplēsts, ja mērķis bija pārliecināties, ka saņemtā lieta atbilst interneta veikalā norādītajam aprakstam;

 

precei nedrīkst būt Pircēja sabojātai;

 

prece nevar būt zaudējusi tās izskatu (nesabojātas etiķetes, nenosmērēta, nenoplēstas drošības plēves utt.) (šis punkts nav piemērojams tajos gadījumos, kad atgriežama neatbilstošas kvalitātes prece);

 

atgriežot preci, tai ir jābūt tādā komplektācijā, kādu to saņēma Pircējs;

 

Svarīgi! Atgriežot preci, Jums ir jāaizpilda preču atgriešanas forma, kuru saņēmāt kopā ar piegādi vai arī to varat lejuplādēt šeit : [ ] un atsūtīt to kopā ar atgriežamo preci vai uz mūsu e-pastu: info@fame.lv

 

Citi atgriešanas un maiņas nosacījumi:

 

1.    Klientam nodrošināma iespēja samainīt tam nodotās lietas ar citām analoģiskām bet citu izmēru, formas, krāsas, modeļa vai komplektācijas lietām vai tam nepatīkošās preces Pircējs var atgriezt.

 

2.    Tiesības uz šādu darbību Klientam ir 14 dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas momenta. Šīs klienta tiesības saistāmas ar to, ja Klients ir neapmierināts ar preces izmēriem, formu, krāsu, modeli vai tās komplektāciju.

 

3.    Preču maiņa vai atgriešana iespējama tikai tad, ja maināmās vai atgriežamās preces atbilst šādiem nosacījumiem: a) tās netika lietotas; b) tās netika sabojātas; c) ir saglabātas preces lietošanas īpašības; d) prece nav zaudējusi tās izskatu.

 

4.    Iepakojuma maiņa, kāda ir notikusi, apskatot preci, nav uzskatāmi par preces sabojāšanu vai preces izskata maiņu. Visos gadījumos precēm ir jātiek atgrieztām originālajā iepakojumā.

 

5.    Lietu maiņa vai atgriešana notiek, kad Klients ir aizpildījis Fame.lv preču atgriešanas un maiņas formu.

 

6.    Tajos gadījumos, kad preces ir maināmas un maiņas laikā izveidojas cenu atšķirība, Klientam ir jāsamaksā Fame.lv cenu atšķirība.

 

7.    Tajos gadījumos, ja Fame.lv nav maiņai nepieciešamās preces, Klientam tiek atgriezta samaksātā nauda, neskaitot cenu par piegādi.

 

8.    Preces var tikt mainītas vai atgrieztas tikai tajā gadījumā, ja tās atbilst šo Noteikumu 3. punkta nosacījumiem.

 

9.    Garantijas termiņš ražošanas defekta gadījumā – 2 gadi.

 

Preču atgriešanas veidi:

 

Ja iegādātā prece Jums nepatika vai nederēja, varat to atgriezt izmantojot pakomātu:

 

Ja pasūtījāt preces caur pakomātu - atgriežot tās Jums pakomātā nepieciešams ievadīt atgriešanas kodu, kuru saņēmāt kopā ar piegādes kodu.

 

Ja preces pasūtījāt ar kurjeru - rakstiet mums uz e-pastu info@fame.lv vai zvaniet uz telefonu: +37166163278 un mēs Jums atsūtīsim atgriešanas kodu, kurš Jums būs jāievada pakomātā, atgriežot preces.

 

Pirmo reizi preču atgriešana ir bezmaksas. Nākamās reizes - preču atgriešanas izmaksas - 1,90 € un to apmaksā klients. Atgriešanas izmaksas būs automātiski saskaitītas no atgriežamo preču summas.

 

Naudas atgriešana

 

Nauda uz norādīto bankas kontu nosūtāma 14 dienu laikā no preces piegādes brīža FAME noliktavā. Ja rodas jautājumi par preces atgriešanu vai maiņas nosacījumiem – ar Jums sazināsimies individuāli.

 

Svarīgi! Atgriežot preci, jums jāaizpilda FAME preču atgriešanas forma un jāatsūta tā kopā ar atgriezto preci.

 

Preču maiņa

 

Ja vēlaties mainīt preci, sazinieties ar mums uz e-pastu info@fame.lv

 

Piezīme! Ja preces ir maināmas, tās piegādāsim 1-3 darba dienu laikā no maiņas preces piegādes FAME noliktavā.

 

Pirmo reizi preču atgriešana ir bezmaksas. Nākamās reizes - preču atgriešanas izmaksas - 1,90 € un to apmaksā klients.

 

PRECES MAIŅAS UN ATGRIEŠANAS FORMU ATRADĪSIET ŠEIT