Sieviešu žaketes

Stilīgas sieviešu žaketes internetā

Žaketes vairumam asociējas ar oficiālo stilu, stingru apģērba kombināciju, bikšu un žaketes tandēmu un līdzīgi. Bet stilīgas sieviešu žaketes lieliski papildina arī brīvā laikā apģērbu. Vienkrāsainas, krāsains, rūtainas, puķainas, taisnā griezuma, ar vīlēm, garākas, īsākas, ar dažādām apkaklēm – sortiments ļoti plāss, bet modeļu dažādība ļauj izmēģināt ne tikai parastas, bet arī oriģinālas apģērbu kombinācijas.

Klasiskās žaketes var būt dažāda garuma. Ja valkājat bikses vai taisnā griezuma svārkus, tad derēs garāka žakete, bleizeris, bet īsākas derēs tad, ja valkāsiet krokotus svārkus, garus svārkus vai žaketi vilksiet ar platāku kleitu. Bet piekritīsiet, modernas sieviešu žaketes ir neatņemama klasiskā stila daļa.

Sievietēm domātās žakešu krāsu gamma ir ļoti plaša, tāpēc droši eksperimentējiet un neaprobežojieties ar parastajām krāsām. Protams, ja šo apģērbu izvēlieties oficiālai tikšanās, tad derēs pasteļtoņu, tumši zila, melna krāsa. Bet ja etiķete atļauj, izvēlieties spilgākas krāsas, īpaši siltajā gada laikā. Neizvairieties no kontrastiem – tie palīdz izveidot uzticamas sievietes izskatu. Piemēram, velciet spilgti sarkanu žaketi pie baltām biksēm vai dzeltenu žaketi pie ziliem svārkiem.

Modeļi atšķiras arī ar aizdari. Oficiālajam stilam labāk derēs žaketes ar pogām, bet brīvajam laikam – ar pogām, rāvējslēdzēju, ar jostu.

Jau sen modē ir ādas un džinsa žaketes, un arī savu popularitātes pozīciju nezaudē 2016. gadā. Šāda tipa apģērbs tiek izvēlēts brīvajam stilam. Runājot par sporta stila apģērbu kombināciju, tad populārākas ir bomber stila žaketes, kas nodrošina ne tikai komfortu, bet arī siltumu un patīkamu sajūtu.