Krekli sievietēm

Sieviešu krekli – neatņemama klasikas detaļa

Sieviešu krekli vairāk asociējas ar klasiskām apģērbu kombinācijām, bet, iepērkoties internetā, piedāvātais sortiments zīmīgi paplašina to valkāšanas tendences. Materiāla sastāvs, krāsa, garums, apkakle, lielums – tie ir aspekti, kuri visbiežāk ir vērtējami, izvēloties šo apģērbu.

Materiāla sastāvs nodrošina ērtumu un komfortu, nēsājot šo apģērbu, tāpēc prioritāti sniedziet dabīgiem materiāliem. Vieni no populārākiem – zīds, kas ir patīkams ādai, un tas izskatās ļoti skaisti. Zīds vislabāk piederās pie grezna apģērba kombinācijas. Kokvilna tā pat ir lieliska izvēle – tā derēs gan klasiskajam stilam, gan brīvajam laikam. No modes neiziet arī džinsa apģērbi. Klasiski, bez rotājuma elementiem vai nedaudz rotāti moderni krekli lieliski derēs oficiālajam stilam.

Brīvā griezuma krekls būs ideāla izvēle brīvā laika apģērbam. Krekli ar garām piedurknēm parasti tiek izvēlēti gada aukstajā laikā, bet ar īsām rokām – der arī karstā vasaras dienā.

Gari tunikas stila krekli (populāri 2016. gadā), krekli – kleitas, asimetriski, brīvā griezuma – tādi krekli lieliski izskatīsies pie šaurām brīvā laika biksēm. Īsi vai gari krekli ar jostu, piepūstām piedurknēm, kas greznoti ar krokām, lieliski derēs vintage vai retro stila kombinācijām.

Balti vai pasteļtoņu sieviešu krekli – klasiskā stila akcents, lai gan pēdējā laikā moderni ir valkāt arī spilgtus, piemēram, sarkanus kreklus, pie melnas vai baltas krāsas klasiskā kostīma. Tiesa, oficiālajam stilam vairāk der vienkrāsaini. Mūsu interenta veikala sortimentā brīvajam laikam domāto kreklu krāsu gamma ir pavisam plaša: no parastās baltās, zilās, zaļās un citu vienkrāsainu krāsu līdz pat visai krāsu paletei. Ir novērojama tendence, ka balti krekli sievietēm internetā tiek pārdoti retāk nekā citu krāsu krekli. Populāri ir svītraini, rūtaini krekli, kas vislabāk der brīvā laika stilam un veido lielisku tandēmu ar džinsiem. Krāsaini, rakstaini, puķaini arī tā pat der brīvajam laikam.