Rokassomas, mugursomas un maki

Aksesuāri sievietēm internetā

Daži aksesuāri ir piemēroti katram gada laikam, citi lieliski papildina sezonālos komplektus. Mūsu interneta veikalā pieejams plašs aksesuāru piedāvājums: no lielākām somām līdz bohēmiska stila rokassomām, no vienkrāsainām šallēm līdz rakstainiem lakatiem, no vienkāršām saulesbrillēm līdz retro stila brillēm, no klasiskām virtenēm līdz vintāžas stila kaklarotām utt.

Pie mums atradīsiet lielisku cepuru piedāvājumu, tāpēc bez pūlēm atradīsiet ko piemērotu jebkuram apģērba komplektam: klasiskam, sportiskam, vintāžas, savukārt platmales papildinās greznāku apģērbu komplektu. Šalles parasti asociējas ar ziemu, tomēr plānāki lina, kokvilnas vai zīda lakati kļūst par lielisku akcentu pavasarī vai rudenī. Aukstās sezonas neatņemama sastāvdaļa ir cimdi. Tie visbiežāk tiek pieskaņoti apaviem, šallēm vai galvas segai. Nebaidieties no košiem, ekskluzīviem cimdiem arī ziemas laikā – šis var kļūt par ievērojamu akcentu, kurš papildinās apģērbu un padarīs to oriģinālu.

Lietussargs – populārs rudens laikā, tomēr neaizvietojams arī ziemā. Dekoratīvie, tamborētie saules sargi piemēroti tveicīgām vasarām – tie izskatīsies īpaši rafinēti.

Viens no populārākajiem aksesuāriem – rokassomas. Ziemai un vasarai izvēlietes atbilstošas somas – modeļi ir atšķirīgi, ieteicamās krāsas variē no gadalaikiem. Ziemai piestāv tumšākas, mierīgākas vai pasteļkrāsas, savukārt vasarā droši varat izvēlēties košas, raibas, svītrainas somas, kuras papildinās Jūsu stilu. Atvēliet laiku arī maka izvēlei – kvalitatīvākie un izturīgākie ir ādas maki.

Brilles ir gan aksesuārs, gan redzes korekcijas līdzeklis. Izvēlieties tās atbilstoši savai sejas formai, kā arī matu krāsai, ja vēlaties krāsainus rāmīšu. Rotas – populārākais sieviešu aksesuārs. Tās var būt matu rotas, auskari, kaklarotas, gredzeni, aproces uc. Īpašu uzmanību pievērsiet pulkstenim, kā arī jostai. Iepriekšminētais, pat parastas bikses var pārvērst par oriģinālu apģērba gabalu.